Oldskoolfit Lokatie

Small Group Training Leiderdorp

SMALL GROUP TRAINING LEIDERDORP

Wil je graag afvallen? Ben je na een lange tijd van niets doen weer toe aan een nieuwe uitdaging? Eigenlijk weet je niet waar je moet beginnen. Er is ontzettend veel keuze en er zijn veel sportscholen die van alles aanbieden. Toch is de small group training in Leiderdorp een “ondergeschoven weeskindje”. Bij groepslessen denken mensen meestal aan volle zalen met een hele fanatieke instructeur waarbij het doel is om mensen in beweging te krijgen. En dit is in de basis heel erg goed. Mensen bewegen immers en dat is in de huidige tijd helaas een trend die dalende is. 

Personal Trainer Leiderdorp

Zoek jij een groepsles waarbij die aandacht er wel is? Zoek jij een les waarbij de aandacht en het niveau precies afgestemd kan worden op jouw wensen? Kom dan een keer de small group training uitproberen in Leiderdorp. Alle small group trainingen vinden plaats in onze mooie box op de grens met Leiderdorp / Leiden op het industrieterrein de Waard. We sporten in groepen van maximaal zes personen. Via ons boekingssysteem kan je heel eenvoudig een les inboeken en meedoen in een van de drie small groups die op dit moment actief zijn bij ons. We starten natuurlijk met een proefles. Kom een keer kijken en zien wat wij zoals aanbieden in de small group. Je zal zien dat de mensen die reeds bij ons sporten in de small group je met open armen ontvangen. 

Functional Training Leiderdorp

Zoek jij een groepsles waarbij die aandacht er wel is? Zoek jij een les waarbij de aandacht en het niveau precies afgestemd kan worden op jouw wensen? Kom dan een keer de small group training uitproberen in Leiderdorp. Alle small group trainingen vinden plaats in onze mooie box op de grens met Leiderdorp / Leiden op het industrieterrein de Waard. We sporten in groepen van maximaal zes personen. Via ons boekingssysteem kan je heel eenvoudig een les inboeken en meedoen in een van de drie small groups die op dit moment actief zijn bij ons. We starten natuurlijk met een proefles. Kom een keer kijken en zien wat wij zoals aanbieden in de small group. Je zal zien dat de mensen die reeds bij ons sporten in de small group je met open armen ontvangen. 

Persoonlijk

Welke mensen sporten er bij ons in de small group? Dit zijn over het algemeen mensen die personal training bij ons volgen en een extra keer in de week willen sporten. Ook zijn dit mensen die bezig zijn om af te vallen maar voor wie personal training toch budget technisch net iets te hoog gegrepen is.

Ben jij benieuwd wat Small group training voor jou kan doen? Meld je dan nu aan voor een vrijblijvende les in een van onze groepen voor een small group training in Leiden en omgeving! Denk dan ook aan Zoeterwoude, Warmond en Oegstgeest bijvoorbeeld!

Wat klanten zeggen

Karin (39), Zoeterwoude

Karin (39), Zoeterwoude

Google Review

De bootcamp training van Peter-Jan is erg afwisselend en ontzettend leuk. Het hardlopen en de verschillende oefeningen tijdens de training zijn echt super! Ik had niet verwacht dat het buiten trainen op deze manier zo leuk kon zijn. Peter-Jan moedigt je echt aan en zo merk je elke week dat je je grenzen gaat verleggen. Peter-Jan houdt ook echt rekening met iedereen van de groep. Ik kan het iedereen aanraden; jong en oud om het een keer te proberen

Lees meer

Narissa (35), Leiden

Narissa (35), Leiden

Google Review

Na een schouderblessure twee jaar geleden heb ik bijna niet meer gesport, m’n conditie was ver beneden peil en ik zat niet lekker in mijn (veel te ruim!) vel. Via internet vond ik de website van Peter-Jan. Puur toeval dus, maar het heeft zo moeten zijn! In het begin was het behoorlijk bikkelen, ik had weinig zelfvertrouwen en dacht niet dat ik bepaalde oefeningen kon doen. Wat is het dan fijn dat er iemand anders wel vertrouwen in je heeft! En elke week ging het beter en kon ik met zwaardere gewichten trainen. Geweldige boost voor mijn zelfvertrouwen. En het mooiste van alles; alle oefeningen zijn heerlijk buiten! Dus niet in een stinkende fitnesszaal je riedeltje van saaie oefeningen doen, maar elke week andere oefeningen. En dus bleef het uitdagend en werd het steeds leuker. Onderdeel van mijn PT programma was ook een interval hardlooptraining 1 x in de week. Pfoeh, wat heb ik daar tegenop gekeken. Maar nu vind ik het leuk en eindelijk begrijp ik de hardloophype! Hardlopen is nu onderdeel van mijn agenda en ik vind het geweldig! Na 12 weken was ik 10 kilo lichter en heb ik vrijwel geen last meer van mijn schouder. Bovendien, is het leven een stuk leuker, ja echt! Zonder Peter-Jan was ik nooit zo ver gekomen

Lees meer

Linda (33), Leiderdorp

Linda (33), Leiderdorp

Google Review

Na een jaar lang bijna niet sporten en met een figuur wat we niet beviel, besloten dat er echt eens iets moest gebeuren. Via een vriendin bij Peter-Jan terecht gekomen voor Personal Training. Na een intake gesprek en alles te hebben gemeten (wat een verschrikkelijke confrontatie!), een beetje angstig naar de eerste les. Maar dat viel alles mee! Ik was natuurlijk gesloopt, maar Peter-Jan sleepte me er door heen en hield rekening met mijn conditie en wat ik kon. Na deze les op basis van mijn hartslag, via een test, en mijn doelen (afvallen en conditie verbeteren) heeft Peter Jan een schema voor me gemaakt, bestaande uit 1x hardlopen 1x wandelen en 1x een PT les in de week. Ik ben geen hardloper, en wist dus niet of ik dat ging redden, maar met het rustige interval schema is het prima te doen. En al geef ik het niet graag toe; ik vind het zelfs leuk! Nu zijn we 8 weken verder, ben ik 5 kilo en heel vele centimeters kwijt. Oude kleren passen weer en ik heb elke week weer zin in een nieuwe les. Ik voel me fitter en vind het lekker om na een dag op kantoor lekker buiten te zijn. Kortom; ik kan het iedereen aanbevelen

Lees meer

Veelgestelde vragen Small Group Training

Kleine groepstraining is een fitnessprogramma waarbij u traint in een kleine groep van 2-6 personen met een gecertificeerde personal trainer. De workouts zijn ontworpen om tegemoet te komen aan de fitnessdoelen en mogelijkheden van elke individuele deelnemer, terwijl er ook een gevoel van gemeenschap en verantwoordelijkheid wordt gecreëerd onder de deelnemers. Kleine groepstraining verschilt van persoonlijke training doordat het kosten effectiever is, terwijl het nog steeds de voordelen biedt van gepersonaliseerde aandacht en motivatie.

Kleine groepstraining kan u helpen af te vallen door krachttraining en cardiovasculaire oefeningen te combineren in een leuke en ondersteunende groepsomgeving. De workouts zijn ontworpen om spiermassa te vergroten.

Om de beste resultaten te behalen met small group training wordt aanbevolen om ten minste 2-3 keer per week deel te nemen. De frequentie van je workouts kan echter variëren afhankelijk van je fitnessdoelen, schema en budget.

Small group training kan een verscheidenheid aan oefeningen omvatten, zoals lichaamsgewicht oefeningen, weerstandstraining, high-intensity interval training (HIIT) en cardiovasculaire oefeningen. De workouts kunnen worden aangepast om te voldoen aan de fitnessdoelen en vaardigheden van elke deelnemer.

Ja, small group training kan worden aangepast om mensen met blessures of gezondheidsproblemen tegemoet te komen. De gecertificeerde personal trainer die de groep leidt, kan de oefeningen aanpassen om rekening te houden met eventuele beperkingen of gezondheidsproblemen, terwijl toch een effectieve en uitdagende training wordt geboden.

Om de voordelen van gewichtsverlies te maximaliseren met small group training, wordt aanbevolen om het te combineren met gezonde eetgewoonten. Dit kan onder andere het eten van een gebalanceerd dieet zijn dat rijk is aan hele voedingsmiddelen, het verminderen van bewerkte en suikerrijke voedingsmiddelen en het monitoren van je calorie-inname. De gecertificeerde personal trainer die de small group training in Leiderdorp leidt, kan ook voedingsbegeleiding en ondersteuning bieden om je te helpen je gewichtsverliesdoelen te bereiken.